Kapital Akademija


  • Adresa: bul.VMRO 6-1-1-6/31 (Marks dhe Engells)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Faksi: 02 3280911

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385984929_59.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Akademia, praktikisht mundëson dhe ofron gjithçka që mud t`i risë kapacitetet de performansat individuale të të punësuarve në nivele të ndtyshme, deri te menaxherët e lartë në një kompani, institucion publik apo organizatë joqeveritare!

Poashtu përmes trajnimeve dhe manifestimeve të ndryshme Akademia Kapital, mundëson pjesmarrësit të rrisin informimin e pyetjeve kyqe nga biznesi, mundësit e kompanisë, investimet dhe eksportin dhe në përgjithësi shkathtësit e punës!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj