Пребарувањето е оптимизирано за Kërçovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Krushevë
 • Veles
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Kavadar
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Varreza dhe kapella
 • Ndërmarrje publike
 • Varrime - shërbime
 • Ndërmarrje komunale
 • Kisha ortodokse
 • Varrime - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kapella

Muslimanski grobishta


 • Adresa: 22 Dhjetori p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7422 км

Varrezat e reja të qytetit


 • Adresa: Ruga magjistrale - Kërçovë - Ohrid
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Boshava


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Demir Kapija
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Butel


 • Adresa: Llazar Tërpovski 67-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Gradski Grobishta


 • Adresa: Vanço Angellov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kamnik-Varreza


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

Kapela e qytetit


 • Adresa: Varrezat të qytetit
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kapela e qytetit


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

Komuna


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:30 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Komunalec-Kavadarci


 • Adresa: Bell Kamen p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Pastërti dhe Gjelbërim


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 30
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Shtip-Kapela e qytetit


 • Adresa: Ribnik p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Shën NikollaShën TroicaUjësjellës


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Varreza DraçevëMapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj