Kanella Prima

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesëFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Millan Markoviq 43
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Telefon 2: 02 3084868
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00
    D nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9c4ffc3b32b6e069c1e99267ff5b8b3f.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Tregimi Kanella filloi në vitin 1991 me një dëshirë të fortë për të përgatitur ë mbëlsira, me reçeta shtëpie, me përbërësit më të mirë - siç kanë bërë nënat dhe gjyshet tona. Duke u sjellur përreth kuzhinierëve gjyshëri me sukses i bëjmë sekretet tona gjatë të mbajtura brenda familjes në pasta dhe ëmbëlsira të shijshme, me të cilat ju kënaqeni sot.

Përdorimi i përbërësve të shëndetshme, shijshme dhe cilësore është gjithmonë qëllimi ynë. Kështu kemi krijuar një numër të madh të produkteve, të përshtatshme për çdo rast tuajin, disponim dhe kohë vjetore.

Mirëpor ajo nuk është e mjaftueshme. Me vite përpiqemi për të përsosur dhe përthyer produktet tona - në kënaqësitë tuaja të ëmbla - në forma dhe madhësi  të ndryshme për të rinjë, dhe të rritur. Dhe kështu dëshmuam se përveç cilësisë, ne kemi arritur që produktet tona të jenë tërheqëse dhe emocionuese pamjet tuaja.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj