Калабриа

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПрилагодено за пушачи

  • Адреса: Јадранска Магистрала 131
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: спроти Зона Мебел

  • Телефон 2: 075 431566
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Ресторан Калабриа е реномиран ресторан, кој се наоѓа на Јадранска магистрала. Со своето долгогодишно работење, се покажавме како квалитет кој трае.

Во текот на работната недела и викенд, опуштете се и препуштете се на нашите врвни специјалитети, вкусни јадења, квалитетна услуга и одличен амбиент. Ваше е само да не посетите, да дојдете на прекрасен појадок, ручек или вечера со вашта фамилија, вашите колеги, пријатели и познаници.

Препуштете се на одличната храна и поминете го секој незаборавен момент со нас.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи