Кај братче


 • Адреса: с.Долно Соње б.б.
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695812526_83.png?t=true&w=300&h=300


  Претворете го вашиот настан во рај покрај базен со нашата услуга за изнајмување базен! Без разлика дали е роденденска забава, крштевка или интимна свадба, нурнете во незаборавни спомени! Ќе ве дочека прекрасен амбиент, а во наша близина е манастирот Св.Кузман и Дамјан. Патот води и кон други познати манастири и локалитетот Говрлево. Базенот се наоѓа во богато подрачје со природни извори од Солунска глава.

  За што може да се искористи нашиот простор:
  - Родендени
  - Крштевки
  - Останати прослави

  Капацитет за 100 гости, паркинг со 100 паркинг места. Забави до 5 часа.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи