Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Струга
 • Охрид
 • Кичево
 • Штип
 • Прилеп
 • Гостивар
 • Велес
 • Кавадарци
 • Кочани
 • Струмица
 • Куманово
 • Дебар
 • Крушево
 • Виница
 • Кратово
 • Радовиш
 • Македонски Брод
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани
 • Лаунџ барови
 • Кафе за носење (coffee shop)
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Брза Храна
 • Игротеки
 • Слаткарници
 • Кафе - Трговија
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Хотели
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ресторани - Пабови
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Ресторани За Свадби
 • Билјард - Салони
 • Џус Барови
 • Тениски Клубови
 • Кетеринг
 • Дискотеки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафулиња


Џој


 • Адреса: Никола Тесла 9-а/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џокер


 • Адреса: Лазар Андонов 59
 • Место: Кочани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џубокс


 • Адреса: Орце Николов 99
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 04:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џус бар


 • Адреса: Маршал Тито 22
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 09:00 до 00:00 • Нед од 17:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џус бар


 • Адреса: Аминта III б.б. (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:30 до 00:00 • Пет - Саб од 08:30 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џус Корнер


 • Адреса: Христо Татарчев 47-д (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шар


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 31
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шарк кафе


 • Адреса: 11-ти Октомври 86 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шевињон кафе


 • Адреса: ГТЦ 1-ви кат лок.233
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шекспир кафе


 • Адреса: Бул.Партизански Одреди 23
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шкипоња


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шот Бар Безистен


 • Адреса: Покриена Чаршија 37-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шоу рум


 • Адреса: бул.Јане Сандански 82 лок.8, 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо студио


 • Адреса: Бул.Јане Сандански 11 лок.27
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 11:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо Студио


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 00:00 • Саб од 08:30 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо Студио


 • Адреса: Васил Ѓорѓов 33-А/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 11:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

9-ка


 • Адреса: с.Мислешево
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinder Cake Shop and Cofee


 • Адреса: ул.9 бр.179 нас.Илинден
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Speakeasy


 • Адреса: бул.Илинден 80
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Чет од 16:00 до 00:00 • Пет - Саб од 16:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Take Five


 • Адреса: Илинденска 47
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи