Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Лаунџ барови
 • Ресторани
 • Кафе за носење (coffee shop)
 • Игротеки
 • Ресторани - Пицерии
 • Ресторани - Брза Храна
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Слаткарници
 • Кафе - Трговија
 • Ресторани - Пабови
 • Тениски Клубови
 • Кетеринг
 • Ресторани За Свадби
 • Ноќни Клубови
 • Тениски Игралишта
 • Дискотеки
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Џус Барови
 • Билјард - Салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафичи во Скопје


Чe Кафе Бар


 • Адреса: Костурски Херои 15 /2 (29-Ти Ноември)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џовани


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:30 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00 • Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џој


 • Адреса: Никола Тесла 9-а/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џубокс


 • Адреса: Орце Николов 99
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 04:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џус бар


 • Адреса: Аминта III б.б. (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:30 до 00:00 • Пет - Саб од 08:30 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џус Корнер


 • Адреса: Христо Татарчев 47-д (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шарк кафе


 • Адреса: 11-ти Октомври 86 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шевињон кафе


 • Адреса: ГТЦ 1-ви кат лок.233
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шекспир кафе


 • Адреса: Бул.Партизански Одреди 23
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шот Бар Безистен


 • Адреса: Покриена Чаршија 37-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шоу рум


 • Адреса: бул.Јане Сандански 82 лок.8, 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо студио


 • Адреса: Бул.Јане Сандански 11 лок.27
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 11:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо Студио


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 00:00 • Саб од 08:30 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 грама Еспресо Студио


 • Адреса: Васил Ѓорѓов 33-А/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 11:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinder Cake Shop and Cofee


 • Адреса: ул.9 бр.179 нас.Илинден
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Speakeasy


 • Адреса: бул.Илинден 80
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Чет од 16:00 до 00:00 • Пет - Саб од 16:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tinex To Go


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј б.б. (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 72 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 22 | | | веќе видена

Комисијата за хартии од вредност донела Решение со кое на СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОКЕР АД Битола му е дадено одобрение да издаде прва емисија на корпоративни ...
сите 23 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги во текот на оваа недела ќе ја донесе одлуката за цената што ќе ја плаќаат скопјани за парно греење во ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи