Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Ohër
 • Stip
 • Prilep
 • Gostivar
 • Veles
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Dibër
 • Krushevë
 • Vinicë
 • Kratovë
 • Makedonski Brod
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lounge bars
 • Restorante - piceri
 • Kafe për marr me vete
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Pastiçeri
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Pabe
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Hotele
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Biljard - Sallone
 • Restorante Për Dasma
 • Klube Nate
 • Ketering
 • Lëng Bare
 • Klube Tenisi
 • Restorante - Bistro
 • Tenis - Terrene
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafeteri

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Vintage Cafe


 • Adresa: Bul.Çlirimi 74
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9473 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 01:00 • Sh nga 08:00 deri më 02:00 • D nga 09:00 deri më 12:30

Old things are timeless. Juices, coffee, cakes and much more ...


Aksaraj


 • Adresa: f.Tearce
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9418 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 23:00

Arabati


 • Adresa: Gostivarska 53
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 23:00

Aroma


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9429 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Art Klub Studenti


 • Adresa: Qendra e re tregtare kati 1 lok.31
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Ata


 • Adresa: Marshall Tito 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км

Barkod


 • Adresa: Dervish Cara 41
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Blic


 • Adresa: JNA 61/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

BujoDeja Vu


 • Adresa: Boris Kidriç 15
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

Dilo


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9429 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

Diverso


 • Adresa: Boris Kidriç 11
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

Emerald


 • Adresa: Boris Kidriç 58
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Epik Bar


 • Adresa: Dimo Gabrovski Kara 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 23:00

Eva-Pepi 2010


 • Adresa: Boris Kidriç 62
 • Vendi: Tetovë

Fllorjani


 • Adresa: f.Poroj
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Fontana


 • Adresa: f.Pirok
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9431 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Fontana


 • Adresa: f.Prshovce
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9418 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 00:00

Gala Kafe


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

Mapa

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 15 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје на ден 18.09.2019 година, ја регистрираше во Централниот депозитар за хартии од вредност АД Скопје првата емисија на долгорочни должнички ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи