Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Ohër
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafematë - aparate për kafe
 • Kafe - tregëti
 • Automate për ushqim dhe pije
 • Makina për përpunim të kafes
 • Pije alkoolike - tregti
 • Kafe - Përpunim Dhe Bluarje
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Çaj - Prodhim Dhe Tregti
 • Gastronomi - Pajisje
 • Distributorë
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafematë - aparate për kafe

ITA Brend


 • Adresa: Zllatko Shnajder 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interfood


 • Adresa: rr.852 nr.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Roving


 • Adresa: Bllagoj Gjorev k-2/21
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Vending Group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafeavtomati/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafematika


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 21/1-4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leoimi


 • Adresa: Goce Dellçev 6
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mbm Vending Prom


 • Adresa: Mirçe Acev 63
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikron-Kom


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpus


 • Adresa: F.Konjare e vogël
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pipa MMS Vending


 • Adresa: Vlladimir Nazor 12
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rondo Pllus


 • Adresa: Egejska 1/1 101-A
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

San Grup


 • Adresa: Karposh 3-2/12
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star Food


 • Adresa: Goce Dellçev 113/A, p.f 129
 • Vendi: Madzari
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnotim LMM


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 2/1-11 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vending-ko


 • Adresa: Pitu Guli 25
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vendskop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vis vending


 • Adresa: Vodenska 9
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva ketering


 • Adresa: F.Negotinë e Pollogut
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите клиенти на банката физички и правни лица од Куманово дека поради новонастанатата ситуација во Куманово и одлуката ...
сите 10 | | | веќе видена

Врз основа на Одлуката за изменување и дополнување на Одлуката за методологијата за управување со кредитниот ризик на НБРСМ („Службен весник на Република ...
сите 51 | | | веќе видена

Најголемата италијанска банка според вредноста на средствата, „UniCredit”, во вторникот објави дека нејзините водечки директори и високи менаџери решиле да се ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj