Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe - tregëti
 • Kafematë - aparate për kafe
 • Kafe - përpunim dhe bluarje
 • Distributorë
 • Produkte konditore
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Çaj - Prodhim Dhe Tregti
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Kozmetikë
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Pije Joalkoolike (Të Pa Gazuara) - Prodhim
 • Ushqim Kokrra
 • Pije Joalkoolike (Të Pa Gazuara) - Tregti
 • Pije Joalkoolike (Të Gazuara) - Tregti
 • Diskonte
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe - tregëti

Nimeks


 • Adresa: Miodrag Iliq 1-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novateks


 • Adresa: Skhupi 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpus


 • Adresa: F.Konjare e vogël
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paskalin Kompani


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Predo Kompani


 • Adresa: rr.1551 nr.14 f.Bardhovcë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Princ-sb


 • Adresa: rr.40 no.10 lag. Karposh
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinor kompani


 • Adresa: F.Rramanli
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rio Kafe


 • Adresa: Rr.34 nr.28, Lagja.Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojtem


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7881c9877fb21f123186d6a69174e153.jpg?t=true&w=300&h=300

RojtemKategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star Food


 • Adresa: Goce Dellçev 113/A, p.f 129
 • Vendi: Madzari
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swisslion Agroplod/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnotim LMM


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 2/1-11 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tropikal Promet


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urfa


 • Adresa: Petar Petroviq-Njegosh 143
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urfa


 • Adresa: Shirok Sokak 84 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Videks Group


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vita GoldKategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva ketering


 • Adresa: F.Negotinë e Pollogut
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
сите 27 | | | веќе видена

На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
сите 8 | | | веќе видена

Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
сите 33 | | | веќе видена

Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj