Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Струга
 • Охрид
 • Кичево
 • Штип
 • Прилеп
 • Гостивар
 • Велес
 • Кавадарци
 • Кочани
 • Струмица
 • Куманово
 • Дебар
 • Крушево
 • Виница
 • Кратово
 • Радовиш
 • Македонски Брод
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани
 • Лаунџ барови
 • Кафе за носење (coffee shop)
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Брза Храна
 • Игротеки
 • Слаткарници
 • Кафе - Трговија
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Ресторани - Пабови
 • Хотели
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Ресторани За Свадби
 • Билјард - Салони
 • Џус Барови
 • Тениски Клубови
 • Кетеринг
 • Дискотеки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови


Сноп кафе


 • Адреса: Радушка б.б.
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стефани


 • Адреса: Бранко Заревски 82
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стори


 • Адреса: Борис Кидрич 2
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страда кафе


 • Адреса: 8-ми Септември
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стредо кафе


 • Адреса: Борка Талески 16
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Те Ќуфа


 • Адреса: с.Градец, Врапчиште
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тиме Оут


 • Адреса: Енгелсова 8-а
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Топ Ган


 • Адреса: бул.Асном 1 (Авној)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоскано


 • Адреса: Плоштад Маршал Тито 19
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трафика кофи шоп


 • Адреса: 11-ти Октомври 6/2
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тренди Кафе


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Три кичен бар


 • Адреса: 50-та Дивизија 25
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трифкова колиба


 • Адреса: Маврово
 • Место: Маврово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш лаунџ бар-Fresh Lounge Bar


 • Адреса: ул.1 бр.105 Матка
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хелиум


 • Адреса: Бул.В.С.Бато 55
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Холивуд


 • Адреса: с.Волино
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хоум Бру


 • Адреса: Орце Николов 20-1/2
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:30 • Саб од 09:30 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цабана-Кики


 • Адреса: с.Топлица
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чe Кафе Бар


 • Адреса: Костурски Херои 15 /2 (29-Ти Ноември)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Читална


 • Адреса: Широк Сокак 101
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Косопственикот на албанската „Саген“ која е претставен странски инвеститор во земјава е во фокусот и еден од главните актери на скандал кој овој октомври ја ...
сите 3 | | | веќе видена

Како општествено одговорни компании, целосно свесни за сериозноста и ризиците од зголемувањето на бројот на новозаразени од „Ковид-19“, тргнувајќи од ...
сите 33 | | | веќе видена

„Макпетрол“ за три месеци во ек на летната туристичка сезона со четири затворени граници од вкупно пет успеа да оствари приход поголем од 72 милиони евра и ...
сите 22 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела имаше намалување на ...
сите 40 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи