Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
 • Manastir
 • Stip
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Veles
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Radovis
 • Dibër
 • Krushevë
 • Kratovë
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lounge bars
 • Kafe për marr me vete
 • Restorante - piceri
 • Kafe - Tregëti
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Restorante - Pabe
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Pastiçeri
 • Hotele
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Plazhe
 • Lëng Bare
 • Biljard - Sallone
 • Ketering
 • Restorante Për Dasma
 • Klube Nate
 • Klube Tenisi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe-bare dhe kafe-klube

Zaza


 • Adresa: Cigllana 1
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen


 • Adresa: Maqedonia e Pirinit 32/2
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhapon


 • Adresa: Orce Nikollov 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 00:00 • Sh nga 07:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhigolo


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito) p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zi


 • Adresa: f.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zmija revolved


 • Adresa: Kej 13 Nëntori Aneks 3 lok.208
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zuli


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çao


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 89
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çao


 • Adresa: Filipi i Dyte, (Marshall Tito) f.Krivogashtan 54
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7460 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çardak


 • Adresa: Partizanska 2-b
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7442 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 01:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çikago


 • Adresa: Aco Axhi Illov 1-b
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çilaut


 • Adresa: VMRO (Marshall Tito) 3/2
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çill Aut


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çill aut kafe


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тhe Dude speciality


 • Adresa: Apostoll Gusllarot 16
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Иако Македонија е помалку изложена на директни економски ризици од војната во Украина, индиректната поврзаност преку намалената побарувачка од главните ...
сите 101 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во октомври, според податоците на Управата за статистика (Монстат), изнесувала 720 евра и е за 0,3 отсто ...
сите 39 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Почнувајќи од 20.12.2022 година Комерцијална банка воведува надоместок за исплата на готовина на шалтерите на Банката, од девизни ...
сите 54 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj