Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Manastir
 • Stip
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Veles
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Radovis
 • Dibër
 • Krushevë
 • Kratovë
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lounge bars
 • Kafe për marr me vete
 • Restorante - piceri
 • Restorante - Pabe
 • Kafe - Tregëti
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Pastiçeri
 • Hotele
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Plazhe
 • Lëng Bare
 • Biljard - Sallone
 • Ketering
 • Restorante Për Dasma
 • Klube Nate
 • Klube Tenisi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe-bare dhe kafe-klube

Vertigo


 • Adresa: bul.Çlirimi p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 07:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00 • D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vezilka


 • Adresa: bul.1Maji 161
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Tabana


 • Adresa: Car Samoil 11
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Village Bar


 • Adresa: Arhiepiskop Angellarij (Teodosij Golloganov) 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vintage Cafe


 • Adresa: bul.Çlirimi 74
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 01:00 • Sh nga 08:00 deri më 02:00 • D nga 09:00 deri më 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Virus


 • Adresa: Borka Talleski 18
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ma - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Virus Fresh Club Cafe


 • Adresa: 22 Tetori 19
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vju


 • Adresa: Marshal Tito 46
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlladi


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 124
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vtornik


 • Adresa: Marshal Tito 21
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vullkan


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 46
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Weiss - Tv


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 11
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

White horse bar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

World of Coffee/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhet set


 • Adresa: Ordan Nikollov 68
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhoker


 • Adresa: Llazar Andonov 59
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovani


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovani


 • Adresa: f.Capari
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovani


 • Adresa: Naum Ohridski 10-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhuboks


 • Adresa: Orce Nikollov 99
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 04:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од полноќ, ново поевтинување на дизелот.Регулаторната комисија за енергетика ја направи пресметката. Цената на дизелот се намалува за 2,5 денари и ќе се ...
сите 108 | | | веќе видена

„Република Северна Македонија денес ја издаде деветтата еврообврзница во вредност од 600 милиони евра, која ќе се искористи исклучиво за финансирање на ...
сите 36 | | | веќе видена

Министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска на средба со Алберто Мацола, извршен директор на Заедницата на европските железници, ги потенцираше ...
сите 19 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Невработеноста во САД се намалува, растот на платите ...
сите 41 | | | веќе видена

Во периодот од 1 јануари до 7 февруари годинава АД ЕСМ преку капацитетите со кои располага произведе 699.240 мегават часови електрична енергија, што е за 40 ...
сите 164 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj