K2 Arhitekti


 • Address : Hristo Tatarcev 47-Z 1/8 (Sava Kovacevic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  ARS-ENGEINEERING


  • Address : Naum Ohridski 22-1
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  ARS- ENGINEERING is a licensed company for the performance of work in the field of design, audit and supervision. These three elements in the process of construction are the most important parameters for economical and successful leadership during the procedure of the construction.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ed11417044219b4b01628ef5a039cdba.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Kompanija Savovski


  • Address : Stefan Jakimov Dedov 4/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

  Company Savovski offers a high quality projected and / or derived facility through successful management of all processes, where the client and its requirements are the driving force behind each project.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487939993_33.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Monolit Group


  • Address : Vanco Prke 119
  • Place: Stip
  • Distance: ≈10743 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  MONOLIT GROUP DOO SHTIP, as a design and engineering company, was established in 2014. Specialized and licensed for the design and supervision of second category construction, with a license issued by the Ministry of Transport and Communications of the Republic of Macedonia.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552313739_81.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Unika


  • Address : Hristijan Karpos 31
  • Place: Stip
  • Distance: ≈10743 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

  Architectural studio UNIKA is a union of professional and quality experts from all areas of architecture

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559041394_7.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 0, 40 ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Мислам дека изјавата дека граѓаните не треба да се грижат за растот на цените беше дадена во друг контекст извадена парцијално. Јас тогаш споменав и за нивото ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Топлификација АД во стечај не е загубар и вреди многу повеќе од постигната цена на организираната лицитација. Во четвртокот Адора инженеринг соопшти дека за ...
  сите 40 | | | веќе видена

  GoGlobal, еднодневен виртуелен настан составен од динамични сесии за маркетинг стратегии, ќе се случи за првпат на 29 септември 2021 година, со почеток од ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel