K2 Arhitekti


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47-Zh-1/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7892 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Point Design


  • Address : Crvena Voda 8/5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7888 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Point Design is a licensed private company founded in 2008, which deals with the design, engineering, consulting, supervision and auditing of project documentation.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8205de9ef6ffce294c6462aa4755a146.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  ARS-ENGEINEERING


  • Address : Naum Ohridski 22/1
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈7900 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  ARS- ENGINEERING is a licensed company for the performance of work in the field of design, audit and supervision. These three elements in the process of construction are the most important parameters for economical and successful leadership during the procedure of the construction.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ed11417044219b4b01628ef5a039cdba.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Unika


  • Address : Hristijan Karposh 31
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7958 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

  Architectural studio UNIKA is a union of professional and quality experts from all areas of architecture

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559041394_7.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedDisabled access

  Terraplan-Partners


  • Address : Prashka 19/7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7887 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  „Terraplan-Partners“ is a multidisciplinary architectural company with diverse range of professions, including architects, civil engineers, mechanical engineers, electrical engineers, interior designers, project managers, economists and other physical and legal entities from diverse professional caliber who appear as associates.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568723663_11.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  „Нема крај на криминалите и сомнителните зделки во електро енергетскиот систем воден од СДС. Ова е договор тежок 632.000 евра со којшто РЕК Битола набавува од ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Народната банка ги усвои подзаконските акти кои овозможуваат ефикасна примена на новините во платежната сфераСоветот на Народната банка усвои сет подзаконски ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Во очекување на повиците од ИПАРД 3 програмата, разговараме со Никица Бачовски, директор на Агенција за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Поради немање финансиски средства за цел месец однапред да платат за гас, а поради тоа што Град Скопје не им дозволил да испорачуваат греење со помош на мазут, ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Владиниот извештај за штедење на струјата лоцира појава на енормно, дури незамисливо зголемување на потрошувачка на електрична енергија во селото Арачиново, ...
  сите 199 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel