JUPP

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 071 239716
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00
    Sh nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392907347_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Të gjitha materialet dhe pajisje për arredim të brendshëm:
- Materiale për punim të tavaneve të lëshuar Armstrong
- Abrib
- Suvatim me makinë
- Panele 3D
- Tapiceri dekorative
- Ristela shkume Bovelacci
- Bojëra të brendshme dekorative
- Nuancim kompjuterik të bojërave
- Brava, doreza, korniza
- Produkte për parandalim të mykut dhe mbledhje të lagështisë

Gjithçka për termo fasada:
- Izolim
- Shkumë deti
- Ngjitës

- Gips kartona, ristela dhe mbajtës
- Ngjyra dhe llaqe për punë të brendshme dhe të jashtme
- Ngjitës dekorativ dhe llace
- Fuga dhe silikone
- Hidraulikë dhe kanalizim

- Vegla elektrike
- Elektrikë
- Dysheme llaminati
- Sanitari
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj