Jumis Luxury

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 078 247724
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00
    Sh nga 09:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600238379_3.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Компанијата за производство и продажба на мебел “Jumis Luxury” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година, најпрво со продажба на производи од домашни и странски компании, а потоа и со сопствено производство.

Подоцна на македонскиот пазар го лансираше својот дополнителен бренд за ексклузивен мебел Jumis Luxury.

Под мотото „луксузен стил на живот“, целта на брендот е да понуди мебел и целосни решенија за уредување на внатрешниот простор со модерен и рафиниран дизајн, изработени со најсовремена технологија и висококвалитетни материјали.

Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење.
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:8.050 MKD6.440 MKD

Столица 5800

20%save
Retail Price - VAT Included:5.500 MKD4.400 MKD

Столица 5700

20%save
Retail Price - VAT Included:6.025 MKD4.820 MKD

Столица 1001

20%save
Retail Price - VAT Included:77.750 MKD62.200 MKD

Аголна гарнитура МЕТРОПОЛИТЕН

15%save
Retail Price - VAT Included:3.800 MKD3.230 MKD

Фотеља ТИНА - мала

15%save
Retail Price - VAT Included:4.100 MKD3.485 MKD

Фотеља ТИНА – голема

15%save
Retail Price - VAT Included:4.100 MKD3.485 MKD

Фотеља ТИНА – голема

10%save
Retail Price - VAT Included:12.500 MKD11.250 MKD

Клуб маса ЗЕРО

10%save
Retail Price - VAT Included:8.500 MKD7.650 MKD

Клуб маса Ј-1

10%save
Retail Price - VAT Included:13.200 MKD11.880 MKD

Клуб маса 3Д

Retail Price - VAT Included:3.800 MKD

Фотеља ТИНА - МАЛА

Retail Price - VAT Included:4.100 MKD

Фотеља ТИНА – ГОЛЕМА


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj