Jumis Luxury

Parking6 days a weekInternet accessCards acceptedDelivery


  • Telephone 2: +389 78 247724
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00
    Sat from 09:00 to 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600238379_3.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Компанијата за производство и продажба на мебел “Jumis Luxury” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година, најпрво со продажба на производи од домашни и странски компании, а потоа и со сопствено производство.

Подоцна на македонскиот пазар го лансираше својот дополнителен бренд за ексклузивен мебел Jumis Luxury.

Под мотото „луксузен стил на живот“, целта на брендот е да понуди мебел и целосни решенија за уредување на внатрешниот простор со модерен и рафиниран дизајн, изработени со најсовремена технологија и висококвалитетни материјали.

Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење.
more
20%save
Retail Price - VAT Included:8.050 MKD6.440 MKD

Столица 5800

20%save
Retail Price - VAT Included:5.500 MKD4.400 MKD

Столица 5700

20%save
Retail Price - VAT Included:6.025 MKD4.820 MKD

Столица 1001

20%save
Retail Price - VAT Included:77.750 MKD62.200 MKD

Аголна гарнитура МЕТРОПОЛИТЕН

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фотеља ХЕРА

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Агол МУСКАТ

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Агол ХЕРА XL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Лежај БАРОЛО

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Столица АРКА

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тросед ЛОТУС


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel