Jumis Luxury

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.Србија 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: Општина Аеродром, до бензинска пумпа Mакоил, Џевахир-SKYCITY

  • Телефон 2: 078 247724
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600238379_3.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата за производство и продажба на мебел “Jumis Luxury” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година, најпрво со продажба на производи од домашни и странски компании, а потоа и со сопствено производство.

Подоцна на македонскиот пазар го лансираше својот дополнителен бренд за ексклузивен мебел Jumis Luxury.

Под мотото „луксузен стил на живот“, целта на брендот е да понуди мебел и целосни решенија за уредување на внатрешниот простор со модерен и рафиниран дизајн, изработени со најсовремена технологија и висококвалитетни материјали.

Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење.
повеќе
20%заштеда
Цена со ДДВ:8.050 ден.6.440 ден.

Столица 5800

20%заштеда
Цена со ДДВ:5.500 ден.4.400 ден.

Столица 5700

20%заштеда
Цена со ДДВ:6.025 ден.4.820 ден.

Столица 1001

20%заштеда
Цена со ДДВ:77.750 ден.62.200 ден.

Аголна гарнитура МЕТРОПОЛИТЕН

Цена со ДДВ:Побарај цена

Фотеља ХЕРА

Цена со ДДВ:Побарај цена

Агол МУСКАТ

Цена со ДДВ:Побарај цена

Агол ХЕРА XL

Цена со ДДВ:Побарај цена

Лежај БАРОЛО

Цена со ДДВ:Побарај цена

Столица АРКА

Цена со ДДВ:Побарај цена

Тросед ЛОТУС


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи