Jugoimpeks

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 256 (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км

  • Telefon 2: 02 2650252
  • Faksi: 02 2601858
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Jugoimpex është një kompani që merret me:
• Shitjen e makinave industriale për prodhimin e mobilieve nga prodhuesit e dëshmuar HolzHer-Gjermani, Weinig-Gjermani, AL-KO-Gjermani, Martin-Gjermani, Koch-Gjermani, Schmalz-Gjermani, GRIGGIO-Itali, Orma Macchine Srl-Itali dhe të tjera.
• Shërbimi i servisit për instalimin e pajisjeve, trajnimin e operatorëve, riparime dhe mirëmbajtje brenda dhe jashtë periudhës së garancisë, shitjen e pjesëve rezervë. Janë punësuar 5 persona me arsim të lartë dhe të trajnuar në Gjermani.
• Shitja e prodhimeve më cilësore dhe mekanizmave për kuzhinë dhe mobilie të tjera Blum-Austria.
• Mbështetje teknike dhe mbështetje e implementim për produktet.

- Dizajn, funksionalitet dhe montim i thjeshtë.
- Cilësia CLIP top BLUEMOTION deri në detaje të fundit.
- Garanci e përjetshme e mekanizmave BLUM.
- Mekanizma Indaux për dollapë sipas masës.
- Dizajn minimalist me çmime të volitshme.

Zgjidhje për shtëpi moderne!
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:210.750 MKD147.525 MKD

Фреза Holzstar TF 170

15%save
Retail Price - VAT Included:81.500 MKD69.275 MKD

Компресор Aircraft Airstar 503/100

10%save
Retail Price - VAT Included:50.100 MKD45.090 MKD

Компресор Aircraft Airstar 503/100

Retail Price - VAT Included:22.560 MKD

Компресор Aircraft MOBILBOY 301/24

Retail Price - VAT Included:2.220 MKD

Holtzkraft Црево 200mm

Retail Price - VAT Included:1.610 MKD

Holtzkraft Црево 160mm

Retail Price - VAT Included:1.190 MKD

Holtzkraft Црево 120mm

Retail Price - VAT Included:1.120 MKD

Holtzkraft Црево 100m

Retail Price - VAT Included:810 MKD

Holtzkraft Црево 80mm

Retail Price - VAT Included:11.070 MKD

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 5 ...

Retail Price - VAT Included:14.160 MKD

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 1 ...

Retail Price - VAT Included:10.450 MKD

Компресор Aircraft MOBILBOY 185 OF ...

Retail Price - VAT Included:10.820 MKD

Компресор Aircraft MOBILBOY 241/24 ...

Retail Price - VAT Included:12.300 MKD

Компресор Aircraft MOBILBOY 241/50 ...

Retail Price - VAT Included:22.810 MKD

Компресор Aircraft MOBILBOY 311/50 ...

Retail Price - VAT Included:26.890 MKD

Компресор Aircraft MOBILBOY 311/50


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj