JP za PUP


  • Adresa: Prilepski Braniteli 1 (Marksova)
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7475 км

  • Faksi: 048/401-725
  • Orari i punës: Ha , Ma , Enj nga 07:00 deri më 21:00
    Mr nga 07:00 deri më 15:00
    Pr - Sh nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 242 | | | веќе видена

Зоран Здравев поднел оставка од функцијата неизвршен член на Одборот на директори на македонската фабрика за чоколади „Европа“. За оваа промена извести ...
сите 36 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 91 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj