Jork Invest


 • Adresa: Hristo Smirnenski 37 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPaqesë me kartela kreditore

  Ting


  • Adresa: rr.566 17
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7922 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  TING SHPK është një prej firmave të para në R.M, për prodhim të pajisjeve për ushqim, bujqësi, kimi…me të cilën ndihmon në zhvillimin e ekonomisë, nëpërmjet theksimit të tregut të brendshëm (pajise të prodhuara në vend dhe jo të importuara) Puna e përkryer dhe përkushtimi i të punësuarve, sot e shndërroi këtë kompani në një sipërmarrje të mesme të suksesshme, që ka një gamë të gjerë produktesh dhe rreth 100 të punësuar.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1385121921_16.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Ting Inox


  • Adresa: Ungarska (Rruga e Shtipit) 17
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7922 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1412922985_01.png?t=true&w;=300&h;=300

  HA I ME prometal  Prodhimi dyerve rethojave balkonave dhe mbulojave me hekur

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1682410362_19.png?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Реномираната шведската компанија за аудио стриминг „Спотифај“ (Spotify) денеска соопшти дека ќе отпушти 17% од својата работна сила ширум светот за да ги ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj