Jomak Kom

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543234581_27.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Jomak Kom është një kompani, aktiviteti kryesor i të cilës është prodhimi i pajisjeve industriale për gatim, sipas standardeve HACCP.

Produkte:
• Aspiratorë
• Elemente varëse
• Dollapë vertikalë
• Tosterë
• Sirtarë
• Friteza
• Giro
• Lavamanë
• Pllaka për krepa
• Furra
• Tavolina pune
• Zgarë
• Soba

Ne gjithashtu ju ofrojmë shërbimet tona në fushën e mirëmbajtjes së kuzhinave tuaja dhe rikonstruksion të plotë.

Kompania jonë JOMAK KOM është themeluar në vitin 2013 në Veles. Qëllimi ynë është klientë të kënaqur, të cilët me kënaqësi do të përmendim emrin tonë me çdo përdorim të produkteve që janë bërë nga kompania jonë.

më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Печки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Скари

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Мијалници

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Паланчикари

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Шпорети

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тостери

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Аспиратори


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj