Jole

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 075 447232
  • Faksi: 032 391380
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574928160_55.png?t=true&w=300&h=300


Компанијата ЈОЛЕ е формирана во 1996 год. како електро сервис за премотување и репарација на: елeктро мотори, трансформатори, генератори, електричен алат и апарати за заварување.

Следејќи ги сопствените како и потребите на пазарот, започнавме со увоз и дистрибуција на бакарна лак жица, лакови, прешпани, резервни делови и останати потрошни материјали а веднаш потоа и со сервисирање на рачен електричен алат и соработка со светски познати брендови Black & Decker и DeWALT.

Ние сме овластен сервис за компаниите Black & Decker, DeWALT и Makita.

Меѓувреме, во 2006 год. започнаме и со сериско производство на апарати за заварување како и производство на трансформатори по нарачка до 4 КВА со најразлични напони по желба на нарачателот.

Нашата компанија е современ електро сервис на:
- електро мотори (асинхрони и колекторски)
- трансформатори
- помпи за вода
- рачен електричен алат
- ротори и статори за автоелектрика
- електро магнетни кочници
- со сопствено сериско производство на:

Апарати за заварување (РЕЛ)
Апарати за заварување (СО2)
Полначи за акумулатори
Коректори на напон
Трансформатори до 4КВА
Стартери
më shumë
Retail Price - VAT Included:35.999 MKD

Генератор на напон EM3500A

Retail Price - VAT Included:14.999 MKD

Генератор на напон EM3500A

Retail Price - VAT Included:3.399 MKD

Полнач за акумулатори PN 12/5

Retail Price - VAT Included:2.599 MKD

Полнач за акумулатори PN 12/5

Retail Price - VAT Included:2.199 MKD

Полнач за акумулатори PN 12/5

Retail Price - VAT Included:25.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:21.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:25.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:12.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:15.999 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj