Jole

6 days a week

 • Address : Zheleznichka 16-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7491 км

 • Telephone 2: +389 75 447232
 • Fax: +389 32 391380
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:35.999 MKD

Генератор на напон EM3500A

Retail Price - VAT Included:14.999 MKD

Генератор на напон EM3500A

Retail Price - VAT Included:3.399 MKD

Полнач за акумулатори PN 12/5

Retail Price - VAT Included:2.599 MKD

Полнач за акумулатори PN 12/5

Retail Price - VAT Included:2.199 MKD

Полнач за акумулатори PN 12/5

Retail Price - VAT Included:25.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:21.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:25.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:12.900 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A

Retail Price - VAT Included:15.999 MKD

Апарат за заварување PROFI 250A


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Jelo-metal


 • Address : ul.515, nas.Kjeramidnica 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat - Sun from 07:30 to 10:30

Jelo-metal is a leading company in the Republic of Macedonia in the field of equipment trade and additional welding materials

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Leks elektrik


 • Address : ul.1550, s.Vizbegovo 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 08:00 to 15:00

<p>Leks Elektrik is a company based in Skopje, Macedonia and on the market for electro materials is present since 1999. The company shows continuous growth thanks to its competence and commitment to customers.</p>

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625658875_2.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Fluid proekt


 • Address : bul.Srbija 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Fluid Project is a private company, which is the only company working in the field of treatment of drinking water and sewage, environment protection and underwater research.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Шокот што го предизвика војната во Украина врз цените на примарните производи на светските берзи придонесе за поголема нагорна корекција на стапката на ...
сите 77 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи ја информира јавноста дека на сметките на граѓаните исплатени се вкупно 491,5 милиони денари по основ на вратен дел од ДДВ од ...
сите 8 | | | веќе видена

Првите објавени финансиски извештаи на еден од мега ланците ги урниса акциите на сите конкуренти, а тоа го потопи барометарот S&P; 500 , а по принципот ...
сите 13 | | | веќе видена

ИутеКредит Македонија овој месец бележи 35.000 издадени Mastercard картички од почетокот на соработката со овој интернационално етаблиран финансиски бренд. По ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel