Јоле

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Железничка 16-а
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7917 км
  • Локација: На влезот на Штип

  • Телефон 2: 075 447232
  • Факс: 032 391380
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574928160_55.png?t=true&w=300&h=300


Компанијата ЈОЛЕ е формирана во 1996 год. како електро сервис за премотување и репарација на: елeктро мотори, трансформатори, генератори, електричен алат и апарати за заварување.

Следејќи ги сопствените како и потребите на пазарот, започнавме со увоз и дистрибуција на бакарна лак жица, лакови, прешпани, резервни делови и останати потрошни материјали а веднаш потоа и со сервисирање на рачен електричен алат и соработка со светски познати брендови Black & Decker и DeWALT.

Ние сме овластен сервис за компаниите Black & Decker, DeWALT и Makita.

Меѓувреме, во 2006 год. започнаме и со сериско производство на апарати за заварување како и производство на трансформатори по нарачка до 4 КВА со најразлични напони по желба на нарачателот.

Нашата компанија е современ електро сервис на:
- електро мотори (асинхрони и колекторски)
- трансформатори
- помпи за вода
- рачен електричен алат
- ротори и статори за автоелектрика
- електро магнетни кочници
- со сопствено сериско производство на:

Апарати за заварување (РЕЛ)
Апарати за заварување (СО2)
Полначи за акумулатори
Коректори на напон
Трансформатори до 4КВА
Стартери
повеќе
Цена со ДДВ:35.999 ден.

Генератор на напон EM6500A

Цена со ДДВ:14.999 ден.

Генератор на напон EM3500A

Цена со ДДВ:3.399 ден.

Полнач за акумулатори PN 12-24/10

Цена со ДДВ:2.599 ден.

Полнач за акумулатори PN 12/10

Цена со ДДВ:2.199 ден.

Полнач за акумулатори PN 12/5

Цена со ДДВ:25.900 ден.

Апарат за MIG (СО2) заварување MIG ...

Цена со ДДВ:21.900 ден.

Апарат за комбинирано (СО2 и РЕЛ) з ...

Цена со ДДВ:25.900 ден.

Апарат за комбинирано (СО2 и РЕЛ) з ...

Цена со ДДВ:12.900 ден.

Апарат за заварување ARC 160A

Цена со ДДВ:15.999 ден.

Апарат за заварување ARC 200A


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи