Jogo Merkur

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Makedonska Vojska 20/10 (Cërvena Armija)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км

  • Telefon 2: 02 3137804
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/68d787af7555933b221e117042cc15bc.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Jogomerkur është kompani që ekyiston më shumë se 20 vite në tregun e Maqedonisë. Qysh prej formimit në vitin 1990 merremi me tregëti të produkteve qumështore. Si pjesë e kompanisë punon edhe fabrika për prodhimtari qumështore – “NDUSTRIA QUMËSHTORE OSOGOVO MILK” me kapacitet prej 25000 litra në ditë.

Qumështorja është e vendosur no luginën e maleve të Osogovës në regjion relativisht të pastër dhe larg prej objekteve industriale, më saktësisht në fshatin Sokolarci në afërsi të Koçanit. Këto karakteristika natyrore janë bazë për fitimin e lendës cilësore nga e cila më tej prodhohen produkte cilësori nga qumështi i Osogovës.

Duke e ndjekur traditën regjionale, teknologjia moderne dhe standardet evropiane, mjeshtrit me përvojë shumëvjeçare punojnë prodhime të njohura për nga origjinaliteti e që janë pjesë e përditshmërisë së shfrytëzuesve tonë.

Në vitin 2008 janë futur standarde për siguri të ushqimit NASSR dhe ISO 9001:2000 të sertifikuara nga shtëpia ndërkombëtare e sertifikimit. Produktet quështore të Osogovës më shijen e tyre karakteristike i pushtojnë edehe gurmanët më të mëdhenj. Edhe pas 20 viteve u mbetëm besnik konsumatorëve tonë.


Qëllimi themelor i kompanisë është krijimi i produkteve qumështore të Osogovës me cilësi dhe me përmbajtje të shijes tradicionale e të prodhuara sipas teknologjisë më bashkëkohore.

-Në çdo kohë tu ofrojmë konsumatorëve tanë produkte të shëndosha qumështore Osogove
-Zmadhimin e kapacitetit të prodhimtarisë dhe prodhimit të artikujve të ri
-Konsumatorë të kënaqur
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj