Јога Центар Тафталиџе


  • Адреса: Бањалучка 8-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км
Дејности:

јога

Фото и видео галерија

За постигнување на внатрешен мир, контрола на дишењето и способност за релаксирање.

Сонувајте за она што ве прави среќни! Поврзете се со другите и со природата!

Допрете ја бесконечноста
Разбудете ја внатрешната сила и разберете ја својата вистинска природа.

Јога за бремени жени
Разбудете ја Вашата женска енергија и мудрост.

Јога на 70 и 80 години
Задржете ги виталноста, бистриот ум и активниот живот!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи