Joco-Turs


  • Address : Done Bozhinov 43
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈10684 км
  • Location: avtobuska

  • Telephone 2: +389 31 429426
  • Fax: +389 31 421426
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
    Sat - Sun from 08:00 to 17:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Утре регулаторната комисија за енергетика се очекува да ја објави новата цена на горивата. Информацијата за тоа дали ќе има промени во цените на бензинот и ...
сите 30 | | | веќе видена

Државната компанија што го превзема работењето на топланите во Скопје преку соопштение сподели дека е избран понудувач што ќе обезбеди гас за февруари, но ...
сите 193 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel