Joco-Turs


  • Address : Done Bozhinov 43
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈7862 км
  • Location: avtobuska

  • Telephone 2: +389 31 429426
  • Fax: +389 31 421426
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
    Sat - Sun from 08:00 to 17:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Продолжуваат бесрамните лаги на СДС, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Не прекинува работата на фабриката за лаги на СДС и интензивните пресконференции и ...
сите 188 | | | веќе видена

Германија планира двојно да го зголеми бројот на работни визи за луѓето од Западен Балкан, од сегашните 25.000 годишно на 50.000, јави денеска „Дојче веле“. Во ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Двете најголеми европски централни банки нагло ги зголемија каматните стапки во четвртокот, одлучувајќи за поголеми зголемувања од ...
сите 57 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Повеќе електрични возила ќе се појавуваат во филмови и ТВ емисии на Нетфликс, бидејќи стриминг гигантот објави партнерство со Џенерал ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel