ЈК травел

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

  • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 22
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
  • Локација: на Широк Сокак наспроти Стопанска Банка АД Битола

  • Телефон 2: 078 212122
  • Факс: 047 220248
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2007f9d94c0e735f8867c85793c245ba.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи