JK-Elektro-Lajt 2015


 • Address : Risto Cado 173
 • Place: Ohrid


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Servis Liftkom


  • Address : ul.202 br.9, nas.Goce Delchev
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7861 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554368755_33.png?t=true&w=300&h=300

  Mega liftovi


  • Address : ul.6 br.5, s.Miladinovci
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7867 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599465234_06.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Sezal


  • Address : Vladimir Komarov 1-a Lam.3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

  SEZAL is founded in February 1990. Since the day of the establishment the company successfully installs, services and repairs existing and montages new elevators. Sezal is an official distributor of the MAC PUARSA`s products - Spain and SCHINDLER`s products Switzerland.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387896268_39.gif?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekInternet accessWi-Fi Zone

  Lift inzinering


  • Address : Kosta Novakovic 7 lok.10
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

  Производство, продажба, монтажа и сервис на лифтови, ескалатори и дополнителна опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522402452_0.jpg?t=true&w=300&h=300

  До крајот на 2020, вработените и во приватниот сектор, ќе добијат К-15, односно регресо за годишен одмор, а минималниот износ за оваа година е 10.884 денари. ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Граѓани се жалат дека добиле двојно повисоки сметки за струја за ноември од она што вообичаено го плаќале во најстудените зимски месеци. Тие сметаат дека не е ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel