Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Jetimore по градови

Manastir Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Jetimore

SOS Fshati i fëmijëve Makedoni


 • Adresa: rr.6 nr.25 Bardovci
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Kategoritë:

jetimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SOS Fshati i fëmijëve Shkup


 • Adresa: Finska 131
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpi për foshnja dhe fëmijë të vegjël


 • Adresa: Brigadat Rinore 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

Kategoritë:

jetimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Економско-социјалниот совет денеска ја одржа својата втора седница предводена од министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска како претседателка, ...
сите 222 | | | веќе видена

Министерот за локална самоуправа Горан Милевски го отвори форумот на кој беа презентирани Студиите за економските карактеристики на планските региони, за ...
сите 80 | | | веќе видена

Со лажни огласи за вработување измамил стотици граѓани. Под псевдонимот Црно семе, извесен Слаѓан од Битола нуди работа во Хрватска и Црна Гора, ветувајќи ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj