Jelo-Metal

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.515, lagja Keramidnica 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 071 341324
  • Faksi: 02 3175925
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30
    Sh - D nga 07:30 deri më 10:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

“JELO-METAL” është e themeluar në vitin 1993, si shoqatë e specializuar për tregti me pajisje për saldim, elektroda dhe tela, pajisje për ngrohje dhe saldim me gaz, vegla dore dhe vegla për gdhendje, instrumente matëse, rrota për karroca industriale, goma për lidhëse perifleks, pajisje mbrojtëse dhe pajisje shtesë për mirëmbajtje të vazhdimshme.

“JELO-METAL” është kompani lidere në Republikën e Maqedonisë në lëminë e tregtis me pajisje dhe materale shtesë për saldim, ndërsa për cilësinë e produkteve të cilat i ofrojmë dhe shërbi i cili ofrohet gjatë shitjes së tyre më së miri flet kënaqësia nga bashkëpunimi i me më shumë se 1500 klientë.

“JELO-METAL” është distributorë i autorizuar për produktet e kompanive në vijim:
- GCE – Çeki – pajisje për saldim, prerje, ngrohje dhe lidhje me propan-butan, gaz acetil dhe gazra tjera.
- TEHNOVAR – Beograd Sërbi – pajisje për saldim, ngrohje dhe prerje dhe pjesë rezervë
- ELEKTROPLAST – Sërbi – pajisje për saldim, ngrohje dhe prerje, pjesë reserve dhe pajisje mbrojtëse
- ELEKTRODA ZAGREB – Zapreshiq, Kroaci – elektroda dhe tela për saldim
- 11 Mart – Srebrenicë, R.Sërbe – tela argjendi, kallaj dhe mezingu për saldim dhe lidhje dhe kallaj për ndërtimtari
- SILIKON-KOMERC – Krushevac, Sërbi – lidhëse perifleks, goma për lidhëse perifleks, lidhëse hidrodinamike dhe produktet jera prej gome
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Заштитна опрема

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Grinding plates

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cutting tools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Soldering tin wires

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Soldering torches

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Torches

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pressure regulators

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Metalization sets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Welding machines


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj