Jefuta Inxhiniering


  • Adresa: Sedek Kostoski p.n.
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7403 км

  • Telefon 2: 070 215255
  • Faksi: 042 221121
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608803166_17.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

• Ndërtimin e rrugëve, asfaltim.

• Rrënimin e shtëpive, bodrumeve.

• Konstruktimin e kanalizimeve.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj