Јавна установа за згрижување деца со воспитно-социјални проблеми и нарушено поведение Скопје


  • Адреса: Петар Манџуков б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: Бутел 1


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Максимилијан


  • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

На нашите ученици им овозможуваме професори кои се едуцирани според меѓународни стандарди и кои подлежат на континуиран тренинг, како и можност за продолжување на образованието на некој од најелитните Универзитети во светот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620216289_08.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Време зa читање: 2 минути Македонија ќе добие соларен парк, кој ќе биде еден од најголемите во Европа со капацитет за производство на електрична енергија од ...
сите 49 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Нашиот пристап не е кои се проблемите, туку, кои се успешните приказни, кои се факторите и кои се најдобрите практики за успех, за ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи