Janaki Komerc

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në Internet

  • Adresa: Mito Haxhivasilev 42
  • Vendi: Kavadar
  • Distanca: ≈10763 км

  • Telefon 2: 070 376602
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1646295433_94.png?t=true&w=300&h=300


Основана во 1990 година, кога понудата и побарувачката во областа на резервните делови беше на минимално ниво кога подемот на модернизацијата на авто пазарот на светско ниво завзема голем замав, бевме меѓу првите кои што можеа да го задоволат купувачот.
Од мала локална продавица со проширување на дејноста во сервис за продажба и сервисирање на second hand трактори и задоволни со 100000 корисници станавме шампиони за земјоделска механизација и резервни делови за истата.

Во нашата програма, со тек на времето развивме соработка за увоз со познати Европски брендви брендови со 5 * квалитет и врз основа на тоа да имаме покритие врз целокупниот пазар во Р.Македонија. Изминатите дваесетина години, не научија да бидеме најдобри во полето на нашата дејност а истовремено да го почитуваме и мислењето на клиентот во преден план
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj