Janaki Komerc

Parking6 days a weekInternet access

  • Address : Mito Hadzhivasilev 42
  • Place: Kavadarci
  • Distance: ≈7500 км

  • Telephone 2: +389 70 376602
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1646295433_94.png?t=true&w=300&h=300


Основана во 1990 година, кога понудата и побарувачката во областа на резервните делови беше на минимално ниво кога подемот на модернизацијата на авто пазарот на светско ниво завзема голем замав, бевме меѓу првите кои што можеа да го задоволат купувачот.
Од мала локална продавица со проширување на дејноста во сервис за продажба и сервисирање на second hand трактори и задоволни со 100000 корисници станавме шампиони за земјоделска механизација и резервни делови за истата.

Во нашата програма, со тек на времето развивме соработка за увоз со познати Европски брендви брендови со 5 * квалитет и врз основа на тоа да имаме покритие врз целокупниот пазар во Р.Македонија. Изминатите дваесетина години, не научија да бидеме најдобри во полето на нашата дејност а истовремено да го почитуваме и мислењето на клиентот во преден план
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel