Jaca inxhiniering

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 02 3229111
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ec51ebd4a8698e6abafcd9c0f968b1ed.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Jaca inxhenering është kompani e cila merret me punimin dhe përpunimin e qelqit. Kemi një zgjedhje të madhe të llojeve të qelqit dhe pasqyrave dhe të njëjtat I punojmë në mënyra të shumta.

Produkte:
• Xham termopan
• Xham stopsol
• Xham kimik i peskuar
• Xham parsol
• Pasqyra
• Xham lakobel
• Xham kaleno
• Xham flot dhe ekstra I pastër
• Xham dekorativ dhe ornamentesh
• Xham I armuar

Shërbime:
• Prerje kompjuterike
• Kantpolim
• Fazetim
• Laminim
• Shpuarje
• Përthyerje
• Peskarim
• Dizajnim të qelqit
• Ngjitje në shumë mënyra
• Përpunim i termopanit etj.


Jaca Inxhenering është themeluar dhe ekziston që nga viti 1992. Objekti i punës dhe biznesit shtrihet në një hapësirë më të madhe se 1.000 m2, ku zhvillohet i gjithë procesi i punës dhe gjendet hapësira e magazinës. Pajisur me makineritë më bashkëkohore për përpunim të qelqit nga prodhues të njohur botëror të cilët janë liderë n aktivitetin e tyre. Ekipi i të punësuarve përbëhet nga staf i përzgjedhur, i përgatitur dhe profesional, i cili përpiqet me gjithë potencialin e tij të arrij normat e cilësisë dhe saktësisë në punë.

Misioni ynë është të afrojmë potencialin e plotë të qelqit në arkitekturën në Maqedoni dhe të kënaqim të gjitha shijet e konsumatorëve, dhe natyrisht ato të atyre më kërkues. Parimet tona janë cilësia, besueshmëria, saktësia dhe dizajni nga fillimi deri në ditët e sotme, gjë që na mundëson të ekzistojmë në treg për më shumë se 20 vjet dhe të përdorim aplikimin dhe cilësinë e qelqit më pranë standardeve botërore.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass fence

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

STOPSOL GLASS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

THERMOPAN GLASS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PARSOL GLASS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MIRROR

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Tempered glass

Retail Price - VAT Included:Ask for price

REINFORCED GLASS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass processing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass fence

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass fence

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass fence


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj