Izvorçe-Montesori

Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur


 • Faksi: 02 3094784
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Air-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Kopshti Green House


 • Adresa: Bul.Ilinden 94-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

Kopshti gjenden në pjesën qendrore të qytetit (Parku i qytetit) dhe është pjesë e kompleksit të përbërë prej dy objektesh, fushë e hapur për lojëra, pjesë e gjelbër dhe parking personal. Kopshti posedon me katin përdhes - 180 m², kati i parë– 130 m², sallë sportive - 140m², hapësirë e gjelbër – 400 m², terren sportiv – 375 m² dhe parking – 300 m²

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1384761327_32.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Xhamping Klej


 • Adresa: M.T.Golloganov 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

JumpingClay е совршен материјал за 3D моделирање. Најмеката и најлесната глина на светот лесно се оформува, се суши при контакт со воздух и не прави неред. Затоа децата ја обожаваат, но и возрасните во многу делови од светот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575384532_55.png?t=true&w=300&h=300
ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

Çerdhja franceze-Shkolla Internacionale Franceze


 • Adresa: Nikolla Parapunov 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

Kopshti për fëmijë në mënyrë franceze është model origjinal në arsim për zhvillim të herët të fëmijës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408690601_21.jpg?t=true&w=300&h=300

Crvenkapa


 • Adresa: Angell Dimovski 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

Градинката е адаптирана за деца на возраст од 09 месеци до 06 години. Истата има сопствен двор со зелена површина од 250м2 и претставува привлечен простор со многу природна светлина, опремена по највисоки стандарди кои гарантираат безбедност на секое дете.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571899032_9.jpg?t=true&w=300&h=300
Foto nga vendndodhja
Mapa

На денешниот „Инвеститорски ден“ на Берзата склучени се вкупно 339 трансакции што е најголем број од јуни до денеска. – Вториот најголем број на трансакции на ...
сите 33 | | | веќе видена

Поради напливот на пријави за субвенционирани високоефикасни инвертер клима уреди за домаќинствата во Битола, како и повторувањето на барањата поради претходни ...
сите 30 | | | веќе видена

Иницијативниот одбор на здружението на оштетени штедачи од еуростандард банка соопшти дека одржале состаноци со сите пратенички групи во собранието со цел ...
сите 108 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj