Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Shën Nikollë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Izolim - materiale
 • Ndërtimtari - materiale ndërtimi për izolim
 • Ndërtimtari - materiale
 • Termoizolim
 • Hidroizolime
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Izolim I Mureve
 • Gips-Karton
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Sanitari
 • Dysheme - Punime
 • Dyer Për Shtëpi
 • Gips Dhe Produkte Prej Gipsi
 • Dysheme - Prej Llaminati
 • Moleraj - Materiale Dhe Pajisje
 • Stiropor (Tapë Peshku)
 • Inxhinieri
 • Parket - Tregëti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Izolim - materiale

Euro Metod


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Perspektiva


 • Adresa: Ordan Çopella 78
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-Tim


 • Adresa: Marshall Tito 164
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Europrofil


 • Adresa: F.Alldanci
 • Vendi: Krushevë

Kategoritë:

izolim - materiale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fragmat-mak


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Karposh
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

FRAGMAT MAK është kompani e perzier slloveno – maqedone e cila merret me prodhimin e EPS (plastikë e zgjeruar) - stiropor.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415113728_46.jpg?t=true&w=300&h=300

Gipsar


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 37 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Sh nga 07:30 deri më 14:00

Kompania GIPSAR merret me tregtinë e materialeve të ndërtimit dhe ndërtimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519646094_74.gif?t=true&w=300&h=300

Goshi


 • Adresa: Koço Racin 1
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IG koncept


 • Adresa: Kej 8 Nëntori 1-1/8
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IG koncept


 • Adresa: Axhi Mustafa 2
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izotehna


 • Adresa: Ovçepolska 23
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JUB


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 79-a-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karmen Baucenter Skopje


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 250 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiko Gradba


 • Adresa: Justinian I 148-a (Draçevska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

izolim - materiale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Knauf Kontinental


 • Adresa: Sutjeska p.n., tregu i qytetit
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Knauf Zlatno Race/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koki D Kompani


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 5 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limko


 • Adresa: Aleksandar Turunxhiev 23-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 95 | | | веќе видена

Нова цена на такси превозот нема и нема да има во блиска иднина, иако во јавноста се шпекулира дека веќе е побарано зголемување на почетната цена од некои ...
сите 35 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка Македонија го објави почетокот на третиот циклус од програмата „ Чекор по чекор “, наменета за поддршка на старт-ап бизнисите во Република ...
сите 13 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Биткоинот се искачи над 40.000 УСД во понеделникот и денеска успева да ја одржи оваа вредност, раст кој беше предизвикан по твитовите ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj