IZ Marina Danevska


 • Address : Makedonska 81
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10720 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Очекуваме во делот на даночната политика да нема драстични промени и ако не се олеснува даночната политика барем да остане на нивото на коешто сме сега, изјави ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Земјоделците од струмичките села денес повторно одржаа протест поради ниските откупни цени. Овојпат протестот беше во центарот на Струмица. „Државата не води ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel