Ivanovski konsalting


  • Adresa: Simeon Kavrakirov 4-1/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 070 364838
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649059547_05.png?t=true&w=300&h=300


ВАНОВСКИ КОНСАЛТИНГ е компанија основана 2007 година од страна на Сузана Ивановска со преку 30 годишно искуство од областа на сметководството и финансиски консалтинг.
Сопственик и управител е Александар Ивановски.

Пред да стане управител на ИВАНОВСКИ КОНСАЛТИНГ работи 7 години за две многу големи меѓународни корпорации на позиции како Финансов директор, а претходно и како Финансов контролор на нивна филијала со годишен буџет од 45 милиони евра.

Големото и различно искуство, надополнето со соодветно формално образование како и различни обуки од областа, во работењето со големи меѓународни корпорации во областа на сметководството и финансиите овозможува проширување на дејноста на ИВАНОВСКИ КОНСАЛТИНГ во областа на давање услуги како ЕКСПЕРТИЗА/КОНСАЛТИНГ и за големи корпорациски клиенти.

Идејата за воспоставување на акцелераторот е обид да се применат принципи од меѓународните искуства во локални услови на основа на способност и креативност со намалување на зависност од останати влијанија.


МОТО
Keep it simple and reliable.

ВРЕДНОСТИ
Искреност - Секогаш настојуваме да сме искрени и отворени во комуникацијата со наши клиенти.
Ефикасност - Обезбедуваме корисни информации потребни за нашите клиенти во разумен временски период.
Интегритет - Настапуваме земајќи ѓи во предвид доверливоста, дискрецијата и приватноста на нашите клиенти.
Квалитет - Обезбедуваме веродостојни услуѓи и информации со високо ниво на професионалност.

Лиценци / Сертификати / Референци
Член на инситут за сметководители – (ИСОС)
Лиценца за регистрационен агент
Гаранција за штетен настан – 20 000 евра
Референци / УЈП записници
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj