Iute Kredit - drejtorja

Qasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orë

  • Adresa: rr.1732 nr.4, Kompleksi Park Residence
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601550450_39.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ФД ИутеКредит Македонија ДООЕЛ е финансиско друштво кое работи врз основа на Решение издадено од Министерството за финансии на Република Македонија бр.13-4845/5 од 24.07.2017 година и е регистриран администратор на лични податоци од Дирекцијата за заштита на лични податоци.

Кредитираме НАЈБРЗО и НАЈКОМФОРНО!

Одговорно кредитирање

Секогаш ги советуваме клиентите дека отплатата на точниот износ на одреден датум е најдоброто и најефтино кредитно однесување, кое гарантира позитивна кредитна историја и можност за дополнителен кредит во иднина. Основна филозофија на работењето на IuteCredit е долгорочна соработка со нашите клиенти, а за да ја оствариме оваа цел настапуваме со целосни и искрени информации за личниот кредитен рејтинг и сите трошоци кои произлегуваат од договорот за кредит. Во специфичниот договор за кредит кој го потпишуваме со нашите клиенти, покрај општите услови секогаш се наведени и објаснети сите трошоци кои произлегуваат од кредитот и помагаат при одлучувањето.

Одлични услови

При аплицирањето за кредит сами го одредувате износот на кредитот и рокот во кој треба да го вратите и се тоа по одлични и транспарентни услови. Кредитите се наменети за физички лица – поединци и домаќинства. Основна парола е брзо, комфорно и одговорно кредитирање преку обезбедување на финансиска помош на голем број клиенти од сите нивоа на општеството – луѓе што вообичаено не може да биде услужени од страна на банките поради обемната документација, времето на чекање и износот на кредит, но имаат потреба од финансиска помош за задоволување на потрошувачките навики, стабилизирање на семејниот буџет или за започнување на сопствен бизнис.

Одговор на апликација за само 10 минути

Клиентите можат да аплицираат за кредит во било кое време он-лине или користејќи мобилни платформи а исплатата на ододбрените апликации се врши истиот или евентуално следниот работен ден. Им нудиме можност на клиентите да аплицираат за кредит само со приложување на документ за лична идентификација. Сите дополнителни податоци за менаџирање на ризикот ги обезбедуваме и проверуваме сами. Одговор по барањето за кредит се добива најдоцна за 10 минути по аплицирањето.

Мисија

Креираме исклучително корисничко искуство во финансирањето на физички лица преку надминување на очекувањата на нашите корисници.

Визија

Потребата од услуги за брзо финансирање и пристап до пари ќе продолжи и во иднина. Ние сме дел од таа иднина, а исклучителното корисничко искуство кое го нудиме е причината поради која корисниците се враќаат кај нас.

Експозитури

Скопје Парк
ул. 1732 бр.4, Комплекс Park Residence, Скопје

Скопје Центар
бул. Партизански Одреди бр.14А-4, Скопје

Битола
ул. Никола Тесла бр.51, Битола

Куманово
ул. Маршал Тито бр.1, Куманово

Струмица
ул. Благој Мучето бр.1, Струмица

Тетово
ул. Маршал Тито бр. 58, Тетово

Штип
ул. Ванчо Прке бр.1, локал 11, Штип
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj