Itea solutions

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: Dimçe Mirçev 30-1/8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Faksi: 02 3212168
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/257358094fea6d11c304c1053da81638.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Итеа Солушнс е ИТ компанија која непрекинато го следи забрзаниот развој на ИТ технологиите во светот со што се здобива со препознаена изведба за решенија и консултантски услуги во областа на:

- Развој на софтверски апликации
- Развој на веб апликации и сервиси
- Large Scale системи и податочна интероперабилност
- Data Mining
- Дистрибуирани апликации
- Индустриски и академски истражувања и развој
- Семантичка анализа и пребарување на документи од Македонскиот корпус
- Медиумски анализи – потполно автоматизирано следење, детекција (во реално време) на аудио и видео материјали кои се емитуваат на ТВ и радио медиумите, нивна анализа и генерирање извештаи
- Компјутерски мрежи – дизајн и инсталирање

Нашата мисија е да обезбедиме иновативни, рентабилни и високо квалитетни решенија прецизно изработени според потребите на нашите клиенти и да овозможиме забрзано достигнување на нивните бизнис цели со отворени можности за постојано надоградување и усовршување.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Data Mining


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj