Italisht-Todorova Cvetanka

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: Venjamin Maçukovski 34/1
 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583404421_89.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Италијански-Тодорова Цветанка
  Përkthyesi i përhershëm gjyqësor nga italishtja në maqedonisht dhe anasjelltas (Përkthyes i diplomuar në gjuhën italiane) kryen përkthime të të gjitha llojeve të dokumenteve si:

  * Diploma,
  * Kontrata,
  * Dëshmi,
  * Formularë,
  * Certifikata,
  * Vërtetime,
  * Formularë,
  * Teste nga vula zyrtare për vërtetim,
  * Dokumente protokollare, vendime dhe certifikata nga BNJ,
  * Raporte etj.
  - Përkthime financiare
  * çdo lloj dokumentacioni nga fusha e ekonomisë, bankare dhe kontabilitetit
  - Përkthime ligjore
  * çdo lloj dokumentacioni nga fushën e legjislacionit si:
  - akte noterie; vendime gjyqësore; trashëgimi; marrëveshjet; raporte; zgjidhje dhe vendime gjyqësore të formës së prerë, etj,
  - Përkthime shkencore teknike
  çdo lloj dokumentacioni nga fusha e MJEKËSISË si
  * Punime shkencore;
  * Materiale për konferencë;
  * Receta; Raporte;
  * Dokumentacion i plotë spitalor etj
  çdo lloj dokumentacioni nga fusha e NDËRTIMTARISË si dhe çdo lloj dokumentacioni nga
  * Kadastër,
  * Qeverisja lokale,
  * Dokumente komunale,
  * Projekte,
  * Dokumente pronësie etj.
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj