Истражувачки центар за генетско инженерство и биотехнологија ИЦГИБ


  • Адреса: бул.Крсте Мисирков 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Ценар, во МАНУ

  • Телефон 2: 02 3235410
  • Факс: 02 3115434
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи