Iskra bateri

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 075 232379
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575021456_22.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Искра Батери
Bateri Iskra është një kompani që është përfaqësuesi kryesor i baterive Iskra.

Produktet tona janë të destinuara për automobila, kamionë dhe mjete të tjera transporti.

Gama e produkteve mbulon dy programe:

1. Bateritë Iskra për makina - me fuqi 44, 55, 62, 66, 77, 100 amper (garancia për këto produkte është 2 vjet)
2. Bateritë Iskra për kamionë dhe mjete të tjera transporti - me fuqi 135, 180, 230 amper (garancia për këto produkte është 1 vit)
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj