Искра АТГ


  • Адреса: Коле Неделковски 22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Факс: 02 3118333
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Фото и видео галерија

Искра АТГ е фирма чија основна дејност е продажба, монтажа и сервисирање на електрична опрема која спаѓа во домен на високопрофесионална опрема за сите електроенергетски и индустриски објекти а значаен дел е наменет и за домаќинствата.

Производи:
• Мерни инструменти
• Прекинувачка опрема
• Кондензатори
• Релејна заштита
• Громобранска заштита
• Пренапонска заштита
• Апарати за заварување
• Термометрија
• Управувачи на електрични моторни погони
• Контролници на изолација
• Електрично осветлување
• Телекомуникациска опрема
• Логички контролери
• Кабли и прибор
• Патна сигнализација
• Напојувања, UPS

Бидејќи нашето мото е или нудиме квалитетно или воопшто не нудиме во нашиот продажен програм покрај програмот на Искра има и производи од повеќе реномирани европски фирми се со цел за што поголемо покривање на потребите и побарување на нашите потрошувачи.

Ексклузивитет во нашата понуда е програмата на Conrad - Германија наменета за сите возрасти, за сите нивоа на техничко знаење и за секој момент од нашето живеење.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи