Isi Glas

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1550 no.11 Zona industriale Vizbeg
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Telefon 2: 078 448972
  • Faksi: 02 2602263
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618219232_23.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Qëllimi ynë kryesor është të prodhojmë produkte të shkëlqyera dhe të ofrojmë një shërbim të shkëlqyeshëm përtej pritjeve të klientëve, në harmoni me rrethinën dhe respektimin e mjedisit jetësor.

Profesionistët e Isiglass 2018 kombinojnë ekspertizën njerëzore, teknologjitë inovative dhe materialet e rafinuara për të prodhuar produktet më të mira të qelqit në rajon. Ofron produkte të përsosmërisë në treg pasi puna e saj rrjedh nga pasioni për cilësinë dhe performancën në provimin e të gjitha llojeve të qelqit që kërkon klienti.

Ne dallojmë nga kompanitë e tjera jo vetëm në prodhimin e qelqit me cilësi të lartë, por edhe në përgjigje të kujdesshme ndaj kërkesave të klientit dhe pasionit krijues që na frymëzon. Duke zbuluar faqen tonë të internetit, do të jeni në gjendje të shikoni të gjitha llojet e ndryshme të teknikave të prodhimit të qelqit që ne bëjmë.

Në Isiglass 2018 mund të gjeni: qelq të rrafshë, qelq termopan, qelq të laminuar, fasada qelqi, përpunim qelqi (modelim, lustrim, fazatim, formë të çrregullt, lëmim, gdhendje dhe temperim), shitje të llojeve të ndryshme të qelqit me emetim të ulët (K-qelqe), prodhim t të dush kabinave nga qelqi, mure qelqi, ulluqe, kupa qelqi, tavolina dhe produkte të tjera nga qelqi.

Ju mirëpresim të zbuloni se çfarë ofrojmë, si përpunojmë, si hartojmë, sa kushton dhe të porosisni nga shtëpia apo puna.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass dome

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shower cabin

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass stairs

Retail Price - VAT Included:Ask for price

New: Tempering Glass

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass facade

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass awning

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass fence

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminated glass

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Termopan glass / windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Alkobond


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj